Підприємство з’явилося завдяки інвестиціям італійської групи компаній GualaPackGroup, які спеціалізуються на виготовленні готової продукції для дитячого харчування.

Запуск нової лінії виробництва в Сумах урочисто здійснив Президент України Петро Порошенко.

«Сьогодні у нас велика і урочиста подія – відкриття нового сучасного надзвичайно важливого виробництва у Сумах. Виробництво, яке потужний італійський інвестор прийняв рішення будувати саме у нас в Україні», – сказав Глава держави.

Також він відзначив, що підприємством вже навіть вироблено першу продукцію, яка називається «Чудо».

«Ця продукція для українських дітей – високоякісна, надсучасна, корисна. І це символ того, що наша співпраця є надзвичайно ефективною», – переконаний Президент.

Новий завод з повним циклом виробництва дитячого харчування на проспекті Курський, 147/4 в Сумах збудовано лише за рік. Підприємство стало результатом розширення виробничих потужностей ТОВ «Гуалапак Україна», що працює на ринку України з 2014 року. До останнього часу його виробничі цехи розміщувалися в орендованому приміщенні.

На підприємстві створено близько 300 нових робочих місць. Наразі загальна чисельність працюючих складає 205 осіб. Середня заробітна плата близько 12,143 грн.