Сформувати політику, створити прозорі інструменти, залучити інвестиції — головне завдання держави для розвитку будівельної галузі. Решта – конкурента робота самих будівельників на ринку з фінансами місцевих громад, які сьогодні зростають. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, вітаючи будівельників із професійним святом.

«Вкрай важливо запровадити такий механізм роботи на ринку як платформа PROZORRO для проведення державних тендерів у будівництві, забезпечити прозору систему фінансування проектів. Представники галузі мають долучитися до впровадження багатьох додаткових і необхідних інструментів: ухвалення законодавчих ініціатив щодо регулювання містобудівної діяльності, щодо планування територій для розпорядження земельними ресурсами тощо. В умовах децентралізації ми віддаємо ресурси на місця,  місцеві бюджети вже мають кошти на інфраструктурні та соціальні проекти, на житлове будівництво. Цей ресурс повинен бути ефективно використаний і забезпечити якісну конкуренцію серед будівельних компаній за нього. Саме з розвитком регіонів буде відбудовуватись інфраструктура, соціальні об’єкти,  а згодом і житло. Переконаний, що будівельні компанії мають активніше братись за розбудову саме соціальної інфраструктури та об’єктів», — сказав Геннадій Зубко.

Віце-прем’єр-міністр також подякував за будівництво фортифікаційних споруд на сході країни.  «Це превентивна міра, яка була здійснена за Указом Президента України і рішенням РНБОУ українськими будівельниками за короткий час на великій території. Це БЕЗПЕКА 460 кілометрів лінії зіткнення, на якій було побудовано три лінії захисту й оборони. Наші будівельники досить швидко зробили те, чого вимагав від них час, держава і наша незалежність», — наголосив він.

за матеріалами http://www.minregion.gov.ua/