Петиція до київської міської ради за будівництво трирівневої розв'язки при реконструкції шляхопроводу біля станції метро "Шулявська" набрала необхідні для розгляду 10 тис. підписів.

Зазначено, що 18 травня на засіданні містобудівної ради Києва був обраний проект реконструкції Шулявського шляхопроводу, для будівництва якого потрібно знести корпус заводу "Більшовик".

"Однак серед запропонованих варіантів реконструкції є розв'язка, яка принципово відрізняється від обраної на містобудівній раді - трирівнева замість дворівневої, з реверсивним кільцем для поворотів", - сказано в тексті петиції.

Зазначений варіант розв'язки дозволить збільшити пропускну здатність за всіма напрямками руху, зберегти більшу частину цеху №5 заводу "Більшовик" і виконати реконструкцію без перекриття руху.

Трирівнева розв'язка з реверсним розподільним кільцем є єдиним варіантом із запропонованих і відібраних для подальшого опрацювання, який зможе забезпечувати пропуск велосипедистів за всіма напрямками руху.

Цим варіантом розв'язки передбачено повністю ізольований пішохідний рівень, а посадочні майданчики громадського транспорту на ньому можуть бути побудовані максимально близько до центру перехрестя.

КМДА має намір провести реконструкцію Шулявського мосту і розв'язки в районі станції метрополітену "Шулявська" до 2019 року.