ДП Укрдержбудекспертиза» з глибоким сумом сповіщає, що 08 вересня 2018 року на 72 році життя від нас пішов Брусан Антон Андрійович, заступник директора – головний інженер.

Наше суспільство втратило досвідченого і висококваліфікованого інженера, мудрого керівника, авторитетну Людину з великої літери. Життєвий шлях Брусана Антона Андрійовича – зразок людської гідності, добропорядності та мудрості.

Він прожив життя сумлінного і чесного працівника, шанованого громадянина своєї країни.

Народився Брусан Антон Андрійович 07 березня 1947 році, з 1966 року почав працювати старшим техніком в КиївЗНДНІЕП, пізніше почав працювати в ДП «Укрдержбудекспертиза» на посаді заступника директора – головного інженера. Також багато років був Президентом Всеукраїнської громадської організації «Гільдія проектувальників у будівництві».

За багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, значний особистий внесок у розвиток будівництва нагороджений «Знаком пошани» від Київської міської державної адміністрації (2002р.) та присвоєно звання «Заслуженого будівельника України» (2013р.).

Антон Андрійович завжди вирізнявся своєї щирістю, толерантністю, завжди був готовий до компромісів. Він постійно спрямовував зусилля на допомогу своїм колегам, ніколи не відмовив у проханні чи зверненні інших.

Усі, хто знав Брусана Антона Андрійовича, любили і поважали його за чуйне ставлення до людей, велику душевну щедрість, мудрість і оптимізм.

Він залишиться в наших серцях надійним товаришем і мудрим порадником, завжди готовим прийти на допомогу в будь-якій ситуації.

Світла пам’ять про Антона Андрійовича назавжди збережеться в наших серцях.

У ці скорботні дні висловлюємо щирі співчуття родині покійного, поділяємо її горе. Він був щасливим чоловіком, батьком, дідусем. Розуміємо гіркоту втрати усіх, хто знав, любив і поважав Антона Андрійовича. Пам'ять про нього назавжди залишиться в наших серцях. Пам'ятаємо, сумуємо.