Державне підприємство «Спеціалізована державна експертна організація - Центральна служба Української державної будівельної експертизи» (далі –  ДП «Укрдержбудекспертиза») сфери управління Міністерства розвитку громад та територій України  пропонує індивідуальні умови співпраці при проведенні експертизи проектної документації.


Нашими беззаперечними перевагами є:

 • Найбільша штатна чисельність сертифікованих експертів серед експертних організацій на ринку – 291 експерт; 

Це дає змогу всебічно та в короткий строк проводити експертизу проектів будівництва будь якої складності, з можливістю індивідуального закріплення відповідального експерта за кожним проектом. 

 • 24 обласних філій та одна галузева філія «Укрдордержбудекспертиза», яка проводить експертизу проектів будівництва дорожньої галузі;

Можна не лише подати документи, а й пройти експертизу за всіма напрямами, в зручному для замовника чи проектувальника місці.

 • Запроваджена система управління якістю відповідно до
   ДСТУ ISO 9001:20
  15 (сертифікат на систему управління якістю від 29.01.2018 №8О038.01-18);

Багаторічний досвід експертів помножений на якість.

 • Найширші повноваження з проведення експертизи, визначені Критеріями, затвердженими Наказом Мінрегіону України від 15.08.17р №204.

Проведення експертизи проектів будівництва об’єктів виробничого та невиробничого призначення, у тому числі тих, які містять державну таємницю, за всіма напрямами експертизи та всіма розділами проектної документації, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними (СС1), середніми (СС2) і значними (СС3) наслідками, споруджуються у тому числі із залученням державних коштів, та реалізуються по всій території України.

 • Обчислення вартості проведення експертизи виключно за
   
  ДСТУ Б Д. 1.1-7:2013 «Правила визначення вартості проектно-вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво».

Пропонуємо гнучкі умови щодо порядку та строків оплати, що зазначається у договорі на проведення експертизи.


 • Додатково пропонуємо: 
 • Експертний супровід на етапі розроблення проектної документації з подальшим проведенням експертизи.

Це дозволяє суттєво скоротити час, як на розроблення проектної документації так і проходження експертизи. На момент завершення проектування – документація вже відпрацьована експертами за всіма напрямами. Лишається лише забрати позитивний експертний звіт.

 • Виконуємо функції замовника (включаючи технічний нагляд);
 • Перевіряємо акти приймання фактично  виконаних робіт на відповідність ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» та іншій нормативній базі у будівництві у співставленні з проектною документацією та договірною ціною по об’єкту;
 • Проводимо експертизу містобудівної документації (генеральні плани міст, схеми планування території, детальні плани територій та інш.);
 • Розробляємо містобудівну документацію;
 • Надаємо консультаційні послуги в галузі будівництва.

В процесі розгляду проектної документації, завдяки об’єднаному досвіду експертів, пропонуємо індивідуальні підходи у вирішенні тих чи інших питань, що виникають у процесі розгляду проектної документації та пропонує оптимальні шляхи вирішення.

          Якість нашої роботи підтверджена роками та реалізованими проектами
 (ДП «Укрдержбудекспертиза» є найпершою експертною організацією з проведення експертизи проектної документації на будівництво на теренах України, історія створення якої починається ще з минулого століття). 


Сподіваємося на плідну співпрацю!