Київська філія

 

Коригування проекту будівництва громадського центру по вул. Шолуденка

 

 

Замовник - ТОВ „Агенція офісного будівництва”

Генпроектувальник - ТОВ „ТАМ „Віталій Васягін”

Коригування проекту будівництва громадського центру передбачає будівництво 47-поверхової будівлі вздовж просп. Перемоги, яка склада­ється з двох об’ємів у 34 та 47 поверхів, що перетинаються під прямим кутом, та окремої двоповерхової споруди банку зі східної сторони комплексу.

Офісні башти являють собою прямокутники в плані з ядрами верти­кальних комунікацій, санвузлами у середині, офісними приміщен­нями. Під усією плямою забудови комплексу у восьми підземних рівнях запроектований підземний паркінг на 878 машино-місць.

Позитивний висновок комплексної державної експертизи проекту видано Київською міською філією ДП „Укрдержбудекспертиза” у 2009 році.

 

 

Проект будівництва кафедрального собору

 

 

 

Замовник - Релігійна громада парафії Кафедрального собору на честь воскресіння Христового

Генпроектувальник - ТОВ "Творча майстерня "Вісак""

Проектом передбачене будівництво культової споруди у складі будівлі власне кафедрального собору висотою 113 м (до верхівки хреста), дворівневого наземного гаража на 350 м/місць, готелю на 125 но­ме­­рів, гімна­зії з гуртожитком, адміністративно-студійного корпусу, адмі­ні­стра­тив­ного корпусу та будівлі митрополита, дзвіниці з каплицею, при­будо­ваної до адмі­ністративного корпусу, дзвіниці з каплицею, при­будо­ваної до готелю.

Позитивний висновок комплексної державної експертизи проекту видано Київською міською філією ДП „Укрдержбудекспертиза” у 2010 році.

 

 
Free Joomla Templates by JoomlaShine.com