Дніпропетровська філія

 

"Мост-сіті центр"

Динамічний європейський стиль втілився у масштабній конструкції «Сіті центру». Просту геометрію проекту підтримує сіра кольорова гама фасаду і ритмічне засклення північній і південній веж. В основі концепції комплексу - його функціональність і практичність. Панорамне скління від підлоги до стелі - кращий вибір, щоб впустити всередину сонячне світло.

 

Будівля "Київстар" Дніпропетровська філія

Сімнадцятиповерхова будівля, що поєднує в собі елементи класики і сучасного дизайну, оформлене в корпоративні кольори «Київстар» та розташована на найвищій точці міста.

 

Стадіон "Дніпро-Арена"

Стадіон проектувався з урахуванням усіх вимог ФІФА та УЄФА - на ньому можна проводити матчі будь-якого рівня під егідою цих організацій.
"Дніпро-Арена" орієнтована по осі північ-південь. Умовно її можна розділити на "холодну" і "теплу" зони. Перша включає в себе південну, східну і північну трибуни, а також кілька секторів західної трибуни.

 


Житловий комплекс "Вежі"

Вежі складаються з двох будівель Західної та Східної і є утворенням, об'єднаним трирівневої платформою. 28-ми поверхові будівлі веж складаються з житлової частини та вбудованих приміщень. Житло розміщується з 3-го по 25-й поверх включно. 
Висота будівлі від рівня землі до гребня покрівлі - 106 м, що є на момент будівництва максимальною висотою для будівель в Україні.

Комплекс будівель багатофункціонального призначення «Славія»

Комплекс будівель багатофункціонального призначення «Славія» розташований на самому початку головної вулиці  міста - на проспекті К. Маркса поряд з монументом «Вічна Слава».

 

Храм на честь ікони Божої Матері "Іверська"

У сосновому лісі, на галявині світлої знаходиться дивовижний Храм Іверської Ікони Божої Матері. Храмовий комплекс розташований на тому місці, звідки з'явилися витоки християнського православ'я Придніпров'я.
Верхній храм висотою 29 метрів. Храмовий комплекс включає готель, трапезну та просфорну, а також недільну школу для дорослих і дітей для вивчення богословської науки.

 
Free Joomla Templates by JoomlaShine.com