Харківська філія

 

ОСК Металіст
Загальна місткість - 41307 місць
Чиста місткість - 40126 місць
Площа території - 8,5 га
Розмір поля - 105х68 (натуральний газон)
Освітлення - 2400 люкс
Місця для VIP - 438 (з них 124 в скайбоксах)
Місця для СМИ - 601 (300 зі столами, 301 без столів)
Місця для медіа-оглядачів - 156
Коментаторські позиції - 86
Місця для людей з фізичними вадами - 104 (включаючи 30 місць для сліпих)
Кількість турнікетів - 88 (74 повноростових, 12 стандартних (з них 4 для VIP), 2 для инвалідів). Виробництво SKIDATA
Бігова доріжка - фірма Mondo
Екрани - 2 екрани фірми Barco
Рекламна лінія - фірма Barco 
Усі технічні, адміністративні та медів-приміщення відповідають вимогам УЄФА до проведення матчів.

 

«Адмірал» - новий житловий комплекс «бізнес-класу», який виділяється на ринку житлової нерухомості міста Харків цілою низкою переваг серед численних пропозицій про покупку квартири в новобудові Харкова.

Такі характеристики будинку як місцерозташування, архітектура і конструктивні рішення будівлі, продумані планування квартир, сучасні інженерні системи забезпечення життєдіяльності, прибудинкова територія і незрівнянні панорамні види на водойму і «зелений» район Олексіївки, роблять цю новобудову незаперечно привабливою для людей зацікавлених у придбанні квартири в Харкові .

Ініціатором цього проекту виступає одна їх найбільших будівельних компаній Харкова - «Констракшн Груп». Як наслідок в його основу лягли не тільки багатий організаційний і технологічний досвід будівництва об'єктів нерухомості різних типів, а й чітко пророблена маркетингова концепція.

Згідно даної концепції житловий комплекс об'єднає всіх людей, які поряд з комфортними умовами проживання, цінують природну природну романтику навколишнього середовища і ведуть активний спосіб життя. Саме для них «Констракшн Груп» відкриває можливість в придбанні квартири в Харкові і проживання в одному з екологічно чистих районів міста, в безпосередній близькості від водойми, і при цьому не перешкоджає швидкому переміщенню в будь-яку точку міста завдяки розвиненій транспортній інфраструктурі.

 

 

Житловий комплекс "ОЛІМП" є стартовим проектом забудови території "тихого центру" Харкова - від вул.Трінклера до пр. Леніна (вздовж вул. Культури). Дана програма забудови розроблена і затверджена архітектурною Радою м. Харкова на період до 2010 року. Програма передбачає забудову даної території житловими комплексами і соціально значущими об'єктами з застосуванням архітектурно-конструкційних європейських досягнень XXI-го століття в містобудуванні мегаполісів, для чого ми використовуємо накопичений позитивний досвід проектантів і будівельників Києва і Москви. Квартири вільного планування від 62 до 265 м2. Перший в Харкові будинок-"башта" з підземним паркінгом.

 

 

Будинок розташований в екологічно чистому районі міста, поблизу знаходиться зона відпочинку - Журавлівськее водосховище. З вікон відкривається вид на гідропарк. У районі знаходяться школи, два ВНЗ, ресторани, клуби. У десяти хвилинах ходьби знаходиться станція метро "Студентська".

 
Free Joomla Templates by JoomlaShine.com